Skip to main content

Zakup nowego samochodu z salonu lub używanego od osoby prywatnej to zazwyczaj spory wydatek. W związku z tym każdemu zależy, aby o swoje mienie dbać najlepiej, jak to tylko możliwe. Dzięki temu auto nie będzie tracić na wartości, co ma znaczenie w przypadku przyszłej potencjalnej sprzedaży. Lakier z czasem traci blask, a pojawiające się podczas normalnego użytkownika zarysowania i odpryski negatywnie wpływają na jego wygląd. Co więcej, mogą prowadzić również do pojawiania się ognisk rdzy, a to obniża wartość rynkową pojazdu. Można jednak tego uniknąć poprzez zmianę koloru auta. Folia, która jest do tego wykorzystywana, jednocześnie zabezpiecza pojazd przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami atmosferycznymi. To najkorzystniejsze rozwiązanie, zarówno pod względem cenowym, czasowym jak i odwracalności.

Nieskończone możliwości oklejania pojazdów

Decydując się na zakup auta, szczególnie z drugiej ręki, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na jego wyposażenie oraz stan mechaniczny. Kolor lakieru to jedno z ostatnich kryteriów, ponieważ można bardzo szybko dopasować go do swoich indywidualnych preferencji. Cenionym sposobem, wciąż zyskującym na popularności okazuje się zmiana koloru auta folią. Wykorzystuje się do tego technologię umożliwiającą pokrycie poszczególnych powierzchni pojazdu samoprzylepną powłoką, nadającą dany kolor karoserii, wybrany przez klienta. Do dyspozycji mamy niemalże nieskończoną paletę barw i efektów, które można dowolnie ze sobą mieszać. Auto powinno odpowiadać twojemu gustowi. Jedni chcą zadbać o stan obecnego lakieru, niektórzy marzą, aby zapomnieć o tej barwie, a inni mają na celu wyróżnienie się z tłumu. Każdy powód jest dobry.

Korzyści wynikające ze zmiany koloru samochodu folią

Oklejenie samochodu folią ma wiele zalet. Jedną z pierwszych z pewnością są znacznie mniejsze koszty, niż w przypadku tradycyjnego malowania, które dodatkowo zalicza się do czasochłonnych. Nie każdy może sobie pozwolić na oddanie swojego jedynego środka transportu na dwa tygodnie do lakiernika. Zmiana koloru techniką nakładania folii to szybki proces, a czas realizacji zależy od poziomu skomplikowania projektu zgodnego z indywidualnymi preferencjami klienta. Jako profesjonalna firma działająca dla klientów z Warszawy i okolic, możemy zagwarantować, że zrobimy, co w naszej mocy, aby auto wróciło do Państwa najszybciej jak to tylko możliwe.

zmiana koloru auta folia warszawa

O czym warto wiedzieć przed nałożeniem folii?

Kolejnym pozytywem jeśli chodzi o tę technologię zmiany koloru, jest jej odwracalność. W przypadku tradycyjnego malowania to niemożliwe. Właściciel może w dowolnym momencie zdjąć folię, wracając do oryginalnej kolorystyki swojego auta lub zmienić ją, gdy znudzi mu się poprzednia barwa. Warto przy tym jednocześnie podkreślić, że na karoserii nie pozostają żadne ślady, które mogłyby sugerować jakąkolwiek ingerencję. Lakier nawet po kilku latach będzie nienaruszony, ponieważ folia odpiera uszkodzenia mechaniczne oraz zanieczyszczenia, dzięki czemu dodatkowo łatwiej utrzymać samochód w czystości.

Podsumowując, warto zainwestować w folię

Należy jednak wiedzieć, że nie powinno się samodzielnie aplikować folii. Zmiana koloru samochodu wykonana przez profesjonalistę to gwarancja jej skuteczności, a także nieskazitelnego wyglądu. Korzystamy wyłącznie z produktów renomowanych producentów, dlatego mamy pewność jej wysokiej jakości. Wiedza i doświadczenie umożliwia dokładne wykonanie każdego z kolejnych etapów procesu – oczyszczenia, przygotowania powierzchni poprzez odtłuszczenie oraz aplikację. Odświeżenie koloru swojego auta to szansa na jego drugie życie.

Możliwości do wyboru jest naprawdę wiele – począwszy od folii metalizowanych, matowych po te z brokatem, połyskujące, a skończywszy na holograficznych o różnych teksturach oraz wzorach. Z pewnością każdy znajdzie coś, co sprawi, że na nowo pokocha nawet stary pojazd, a właściciele nowych zachowają oryginalny lakier auta w nienaruszonym stanie, podwyższając jego wartość rynkową. Zaoszczędź swój czas i pieniądze, a także zabezpiecz swoje mienie skutecznym materiałem, wybierając oklejenie folią.

Leave a Reply