Skip to main content

Aplikacja elementów ozdobnych

Jeśli marzysz o fantazyjnym wzorze, dzięki któremu samochód zyska charakteru, chcesz wprowadzić nietypową modyfikację we wnętrzu lub na zewnątrz pojazdu podziel się z nami swoim pomysłem, a my postaramy się go zrealizować. Zgromadzone dotychczas doświadczenie pozwalają nam na kompleksową realizację nawet najbardziej skomplikowanych lub „odjechanych” zleceń.

Nie sposób wymienić wszystkie usługi, które jesteśmy w stanie zrealizować, ale często spotykanymi w naszych dotychczasowych realizacjach były:

♦ pasy i loga na karoserii
♦ oklejanie dekorów wnętrz
♦ chrom na listwy, grille, relingi i oznaczenia producentów
♦ regeneracja i lakierowanie felg
♦ nadruk na foliach magnetycznych np. oznaczenia numerów, zlotów i spotów.

Pracujemy na materiałach najlepszej jakości wiodących producentów 3M, Avery, Arlon, KPMF i Hexis zapewniających wieloletnią gwarancję na użyte materiały. Każda folia do oklejania samochodu, której używamy, wyróżnia się świetnymi parametrami. Jako certyfikowane studio wprapingowe udzielamy również gwarancji na aplikację. Warunkiem dla nas jest zawsze najwyższa jakość. Nie eksperymentujemy na pojazdach klientów. Dzięki temu nawet po latach, po zdjęciu folii lakier wygląda idealnie.

Na miejscu posiadamy wzorniki ponad 500 zróżnicowanych kolorów, w tym zarówno błyszczących, jak i w macie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi u nas w Studio, gdzie z przyjemnością doradzimy wybór odpowiednich materiałów i zakres prac, ponieważ zdjęcia w Internecie nie zawsze oddają faktyczny kolor. Zapraszamy na bezproblemowe i profesjonalne foliowanie samochodu.

Oklejania samochodu folią – Warszawa

Na kupno samochodu składa się wiele aspektów. Nie zawsze odpowiadające modele pod względem technicznym pasują kupującym wizualnie, jednak obecnie nie stanowi to żadnego problemu. Wystarczy oklejenie samochodu specjalną folią. Taką i wiele innych usług wykonujemy w Warszawie. Dzięki temu każdy pojazd może nabrać zupełnie nowego wyglądu. Wykorzystywana przez nas folia na samochód jest dopasowywana do preferencji i oczekiwań klienta. Dzięki temu mamy pewność, że będzie zadowolony. Warto jednak pamiętać, że tylko profesjonalnie wykonane foliowanie samochodu będzie wytrzymałe i efektowne. Zapraszamy do naszej siedziby w celu ustalenia szczegółów. Gwarantujemy, że każda folia do oklejania samochodu to połączenie wszystkiego, co niezbędne, aby pojazd wyglądał niesamowicie.

Jak okleić samochód folią?

Samodzielne podejmowanie się tego typu zadań często kończy się porażką, dlatego warto korzystać z usług profesjonalistów, którzy mają doświadczenie i wiedzą, jak okleja się auta folią. Najważniejszy w pierwszym etapie okazuje się projekt oklejania samochodu. Niektórzy chcą, aby zabezpieczone zostały tylko niektóre elementy pojazdu, inni natomiast, aby pokryć folią całe auto. W naszym warsztacie dostępne są różne kolory folii do oklejania aut, dzięki czemu dobór barwy dopasowanej do indywidualnych preferencji nie powinien sprawić nikomu żadnego problemu. Co więcej, dostępna jest również okleina samochodowa we wzory. Nałożenie oferowanego materiału nie byłoby możliwe bez odpowiedniego przygotowania powierzchni, czyli mycia i odtłuszczania. Dopiero potem przy pomocy specjalistycznych narzędzi nakłada się folię.

zobacz inne usługi

Folie ochronne PPF

dowiedz się więcej →

Reklama na pojazdach

dowiedz się więcej →

Aplikacja elementów ozdobnych

dowiedz się więcej →

Oklejanie motocykli, łodzi i samochodów ciężarowych

dowiedz się więcej →

Powłoki ceramiczne

dowiedz się więcej →

Przyciemnianie szyb i lamp

dowiedz się więcej →