Skip to main content

Profesjonalne przyciemnianie szyb w Warszawie

Chcesz zadbać o prywatność swoich pasażerów i zabezpieczyć cenne rzeczy przed kradzieżą? Oferowane przez nas przyciemnianie szyb w samochodzie okaże się najlepszym wyborem. Tę i wiele innych usług wykonujemy w Warszawie, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wykorzystywane folie do przyciemniania szyb są rekomendowane przez salony samochodowe. Co więcej, posiadają polski atest, uprawniający do poruszania się po drogach. Folie na szyby nie blakną i nie tracą koloru. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz udzielamy gwarancji na wykonaną usługę, a także zaaplikowane materiały. Pracownicy naszej firmy obsługują także salony samochodowe, które decydują się na przyciemnianie szyb w fabrycznie nowych samochodach.

Zadbaj o swój komfort, przyciemniając szyby w Warszawie

Stopień przyciemnienia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Przyciemnianie szyb w Warszawie jest stosunkowo tanie, a oprócz niewątpliwych walorów wizualnych, poprawia komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Oprócz tego foliowanie szyb zabezpiecza auto przed nagrzewaniem i zapobiega blaknięciu tapicerki. Każda oferowana przez nas folia, umożliwiająca przyciemnianie szyb zatrzymuje 99,9% szkodliwego promieniowania, co przekłada się na znaczną poprawę komfortu. Zwiększa także bezpieczeństwo, scalając potencjalnie fragmenty szyby w razie jej rozbicia. W świetle przedstawionych argumentów można stwierdzić, że folia do przyciemniania szyb ma wiele korzyści, szczególnie dla pasażerów.

Przyciemnianie lamp i szyb w samochodach

Oferujemy również przyciemnianie lamp, które cieszy się dużą popularnością wśród tuningowanych aut. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, a także dbamy o najmniejsze szczegóły, doprowadzając wykonywaną usługę do perfekcji. Folia do przyciemniania lamp i szyb prezentuje się świetnie na każdym aucie, niezależnie od jego marki. Warto także wspomnieć, że świadczona przez nas usługa przyciemniania szyb samochodowych w Warszawie jest całkowicie odwracalna. Dzięki temu w dowolnym momencie można zrezygnować z tego rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu.

Oklejanie szyb i lamp samochodowych

Czy oklejanie jest dopuszczalne wg kodeksu drogowego?

Zgodnie z polskim kodeksem drogowym przyciemnianie szyby przedniej czołowej oraz bocznych przednich określone jest minimalną przepuszczalnością światła (szyba czołowa przepuszczalność nie mniejsza niż 75% potwierdzona homologacją;
szyby boczne przednie przepuszczalność nie mniejsza niż 70% potwierdzona homologacją). Szyby fabryczne mają już pewien stopień przydymienia, co powoduje, że nie można ich w zasadzie oklejać.

Można natomiast przyciemniać pozostałe szyby w dowolnym stopniu, lecz tylko pod warunkiem, że samochód wyposażony jest w dwa lusterka zewnętrzne (prawe i lewe).

Innym. bardzo ważnym aspektem związanym z przyciemnianiem szyb są atesty na folie. Każda folia przyciemniająca musi posiadać homologację, potwierdzającą dopuszczenie do obrotu i możliwość stosowania w pojazdach – taki dokument wydawany jest przez Instytut Szkła i Ceramiki. Jeżeli dana folia nie posiada takiego certyfikatu, wówczas jej montaż w aucie jest po prostu nielegalny, co wiąże się w przypadku kontroli z zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.

Czy przyciemnianie szyb łamie gwarancje producenta?

Dzięki temu, że jest to zabieg wykonywany tylko na same szyby, bez trwałej ingerencji w strukturę nadwozia czy silnika samochodu, nie ma ryzyka, że producent cofnie gwarancję na cały samochód – a poza tym, jest to proces całkowicie odwracalny. Podsumowując, przyciemnienie szyb nie wpływa na gwarancję, nawet nowych pojazdów.

Czy dajemy gwarancje na przyciemnione szyby?

Używamy tylko najwyższej jakości atestowanych materiałów, ale przede wszystkim jesteśmy pewni jakości wykonywanych przez nas zabiegów. Dlatego wszystkie przyciemnione przez naszą firmę szyby objęte są 5 letnią gwarancją.

Nasze doświadczenie obejmuje również współpracę z największymi salonami samochodowymi. Sprawia to, że efekt końcowy
w przypadku oklejonych przez naszą firmę szyb naprawdę robi wrażenie.

Czy szyba oklejana musi być wyjmowana?

Efekt oklejania w przypadku wyjęcia szyby jest znacznie lepszy, a zdecydowanie wolimy doradzać naszym klientom usługi wysokiej jakości. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w tym zakresie gwarantujemy, że jest to zabieg w pełni bezpieczny.

Będąc jednak w pełni szczerym nie jest to konieczność. W przypadku więc klientów, którzy nie życzą sobie demontażu szyb, również możemy wykonać oklejanie – wszystko zależy więc na jaki wariant zdecyduje się klient.

Ile trwa realizacja oklejania szyb?

Z reguły sam zabieg trwa najwyżej kilka godzin nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych realizacji. Jednakże dla zapewnienia czasu na przygotowanie i dokładne wyschnięcie folii warto umówić termin z wyprzedzeniem i pozostawić samochód rano, a odebrać na koniec dnia.

Dla niecierpliwych możliwa jest realizacja „od ręki” i po przekazaniu można poczekać na odbiór i oglądać pracę nad swoim autem na żywo.

zobacz inne usługi

Folie ochronne PPF

dowiedz się więcej →

Reklama na pojazdach

dowiedz się więcej →

Aplikacja elementów ozdobnych

dowiedz się więcej →

Oklejanie motocykli, łodzi i samochodów ciężarowych

dowiedz się więcej →

Powłoki ceramiczne

dowiedz się więcej →

Przyciemnianie szyb i lamp

dowiedz się więcej →