Skip to main content

Profesjonalne oklejanie reklamowe samochodów w Warszawie

Każda szanująca się marka powinna zadbać o swoją rozpoznawalność. Samochody firmowe (flotowe) od dawna wykorzystywane są, jako nośniki reklamy firmy. Eksperci wskazują, że reklama na samochodzie pozwala uzyskać lepszą ekspozycję marki w przestrzeni społecznej, niż przy pomocy tradycyjnych nośników takich, jak telewizja, radio czy prasa. W ten sposób za niewielkie pieniądze można dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Oferujemy profesjonalne oklejanie reklamowe samochodów w Warszawie. Zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów, jak i ich montażem.

Car wrapping – reklamowe oklejanie samochodów

Reklamowy car wrapping to po prostu oklejanie aut specjalną folią z nadrukowaną reklamą. Można wyróżnić częściowe i pełne oklejanie reklamowe samochodów. W pierwszym przypadku klienci najczęściej decydują się na naklejenie loga lub symbolu firmy na masce, drzwiach czy klapie auta. Może to być także naklejka przechodząca przez całą boczną cześć nadwozia. Jeśli zaś przedsiębiorcy zależy na umieszczeniu większej ilości informacji, to warto wybrać drugą opcję. Przy okazji całościowego oklejenia auta można także zmienić kolor lakieru, klasyczny biały lakier busa na inny, dowolny.

Reklama na samochód – przyciągnij wzrok mieszkańców Warszawy i nie tylko

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy naklejanie materiałów reklamowych na pojedynczych pojazdów i całych flotach. Z uwagi na duże zapotrzebowanie usług transportowych w Warszawie, najkorzystniejsze może okazać się oklejanie taxi. Jesteśmy częścią firmy Easy Solutions, która z sukcesem funkcjonuje od wielu lat jako drukarnia i agencja reklamowa w podwarszawskim Wołominie. Dzięki temu posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i wykonania reklam. Nasi graficy nie tylko przygotują projekt i wizualizację, ale także po ich zatwierdzeniu przez klienta, zajmiemy się bezpośrednio jej realizacją. Jeśli interesuje Cię niestandardowa reklama na samochód i chcesz przyciągać wzrok innych kierowców, a także przechodniów w Warszawie, dobrze trafiłeś! Nasze indywidualne podejście do klientów to klucz do sukcesu.

Reklama na auto – inwestycja, która na siebie pracuje

W zależności od potrzeb i projektu, do umieszczenia reklamy używamy folii barwionych, wycinanych ploterowo lub wykonujemy nadruk oraz laminację na dedykowanych foliach wylewanych. Natomiast w przypadku okien, na foliach OWV, czyli takich, które nie ograniczają widoczności od wewnątrz. Każda stworzona przez nas reklama na auto wyróżnia się wysoką jakością wykonania, a to przekłada się na jej wytrzymałość. Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam realizować zlecenia dla całych flot bez zbędnych opóźnień. Jest to inwestycja, która pracuje na siebie już od momentu opuszczenia naszego studia.

Reklama na pojazdach

Dlaczego warto okleić samochód folią reklamową?

Samochody firmowe (flotowe) od dawna wykorzystywane są, jako nośniki reklamy firmy. Eksperci wskazują, że przy pomocy aut oklejonych reklamą, można uzyskać o wiele lepszą ekspozycję marki w przestrzeni społecznej, niż przy pomocy tradycyjnych nośników takich, jak telewizja, radio czy prasa. W ten sposób za niewielkie pieniądze można dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów.

Nie bez znaczenia jest fakt, że koszt oklejania jest relatywnie niewielki w porównaniu do korzyści jakie da nam poruszanie się pojazdem, który jest wizytówką firmy.

W jaki sposób przygotowywana jest folia reklamowa?

Przygotowanie folii reklamowej do oklejenia samochodu rozpoczyna się od przygotowania projektu wstępnego, który wykonujemy po rozmowie z klientem i poznaniu jego oczekiwań. Zależnie do tego, czy pokrywany jest cały samochód, czy jedynie nanoszone niewielkie logo na drzwi projekt posiada określoną wielkość, zawierając unikalne motywy graficzne lub napisy. Gotowy motyw nanoszony jest na folię wylewną za pomocą nadruku ploterowego. Nadruk może być wykonany w dowolnej kombinacji kolorystycznej z wykorzystaniem szerokiej palety barw CMYK. Wydruki, w celu przedłużenia ich żywotności, są laminowane. Folia jest następnie przycinana do odpowiedniej wielkości, dzięki czemu można ją znacznie wygodniej aplikować w wybrane miejsca karoserii.

Dlatego warto powierzyć oklejanie podmiotowi, który nie tylko specjalizuje się w oklejaniu, ale ma także doświadczenie w przygotowaniu i produkcji reklam. Nasze studio jest częścią firmy Easy Solutions, która z sukcesem funkcjonuje od wielu lat jako drukarnia i agencja reklamowa w podwarszawskim Wołominie. Dzięki temu, posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i wykonania reklam. Nasi graficy nie tylko przygotują projekt i wizualizację, ale także po ich zatwierdzeniu przez klienta, zajmiemy się bezpośrednio jej realizacją.

Jak wygląda przygotowanie samochodu do oklejenia reklamą?

Oklejanie reklamowe wymaga przede wszystkim starannego przygotowania powierzchni karoserii, dzięki któremu folia zintegruje się z lakierem. Pierwszym krokiem jest dokładne usunięcie fizycznych zanieczyszczeń, błota, kurzu za pomocą detergentów. Zabieg ten gwarantuje idealną gładkość oklejonej karoserii i eliminuje ryzyko jej odklejania, a także pozwala na właściwe przywieranie okleiny.

Oczyszczona karoseria wymaga starannego odtłuszczenia, bowiem tłuste powierzchnie gorzej przyjmują klej. W tym celu niektóre elementy samochodu są demontowane. Do takich zalicza się uszczelki, lusterka, lampy i antenę. Czynność tę przeprowadzamy, korzystając ze specjalistycznych preparatów chemicznych dedykowanych przez producentów folii swoim wyrobom, we własnej myjni wewnątrz studio.

Czy mogę okleić reklamą dowolną część samochodu?

Oklejanie reklamą samochodową może być wykonywane na każdej lakierowanej części pojazdu. Z taką powierzchnią doskonale integruje się klej, gwarantując trwałość przez długi okres użytkowania. Niezalecane do oklejania folią reklamową są elementy nielakierowane takie, jak zderzaki samochodu czy jego listwy boczne wykonane z tworzyw lub metalu.

Przeciwwskazaniem do oklejania reklamą jest też każda część gumowa, czyli widoczne na zewnątrz uszczelki i wyposażenie wykonane z tego materiału. Folia nie będzie się również trzymać na powierzchniach chropowatych, nierównych i zaatakowanych przez rdzę. Możliwe jest natomiast pokrycie reklamą całej powierzchni samochodu, które tworzy ciekawy efekt 3D.

W jaki sposób przebiega oklejanie auta i ile to trwa?

Oklejanie reklamą samochodów rozpoczyna się od rozłożenia przygotowanej folii na powierzchni karoserii. Po dokładnym, ręcznym wygładzeniu stosujemy specjalne narzędzia, dzięki którym podgrzana folia i klej są bardziej podatne na rozciąganie i łączenie. Następnie folię przycina się i zaprasowuje za pomocą rakli, zwiększającej dokładność przylegania przy krawędziach.

Oklejanie samochodów wykonywane jest w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, sprawdzone metody i technologie. Dzięki nim do minimum uprościliśmy czynności i skróciliśmy czas usługi oraz zwiększyliśmy jej jakość. Czas oklejania uzależniony od wielu czynników, w tym od wielkości powierzchni auta czy skomplikowania aplikacji (wszelkie zagięcia i załamania). Całkowite oklejenie pojazdu trwa minimum 3 dni.

Czy reklama na samochodzie jest bezpieczna dla karoserii?

Reklama jest całkowicie bezpieczna dla karoserii Twojego samochodu. Można ją bez problemów usunąć, a klej nie pozostawia po sobie żadnych śladów na powierzchni lakieru. Co ważne, wykorzystywana przez nas wysokiej jakości folia dodatkowo chroni lakier przez zarysowaniami, matowieniem i innymi uszkodzeniami.

zobacz inne usługi

Folie ochronne PPF

dowiedz się więcej →

Reklama na pojazdach

dowiedz się więcej →

Aplikacja elementów ozdobnych

dowiedz się więcej →

Oklejanie motocykli, łodzi i samochodów ciężarowych

dowiedz się więcej →

Powłoki ceramiczne

dowiedz się więcej →

Przyciemnianie szyb i lamp

dowiedz się więcej →