Skip to main content

Drugie życie auta – zmień jego kolor w Warszawie

Chcesz zmienić coś w wyglądzie swojego auta? Okleimy każdy pojazd niezależnie od tego, czy obecny kolor ci się znudził, chcesz się wyróżnić na ulicy czymś zupełnie wyjątkowym, czy może obecny lakier wymaga po prostu odświeżenia ze względu na upływ czasu. Jeśli potrzebna Ci zmiana koloru auta, folia będzie najlepszym sposobem na danie mu drugiego życia. Zapraszamy do naszej siedziby położonej nieopodal Warszawy. Car wrapping daje praktycznie nieograniczone możliwości modyfikacji samochodów przy zastosowaniu innowacyjnych folii wylewanych. Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o zmianie koloru auta folią lub rozważałeś lakierowanie pojazdu, nasze usługi będą dla Ciebie odpowiedzią.

Profesjonalna zmiana koloru auta w Warszawie odwracalną metodą

Malowanie samochodu przy użyciu farby to kosztowna operacja, która dodatkowo jest nieodwracalna. Dlatego, jeśli uważasz, że zmiana koloru samochodu to konieczność, zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest modyfikacja jego barwy przy użyciu specjalnej folii. Jako profesjonalna firma działająca w branży od dłuższego czasu w Warszawie, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Warto również wspomnieć, że folia pozwala nie tylko na szybkie odświeżenie wyglądu pojazdu, ale chroni również lakier przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zmiana koloru auta może nieść ze sobą także inne korzyści. Co więcej, to operacja nieporównywalnie tańsza niż lakierowanie i w 100% odwracalna.

Warszawa – szeroki wybór folii do zmiany koloru auta

Pracujemy na materiałach najlepszej jakości wiodących producentów 3M, Avery, Arlon, KPMF i Hexis zapewniających wieloletnią gwarancję na użyte materiały. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Jako certyfikowane studio wprapingowe udzielamy również gwarancji na aplikację. Warunkiem dla nas jest zawsze najwyższa jakość. Nie eksperymentujemy na pojazdach klientów, a każda zmiana koloru samochodu kończy się sukcesem. Dzięki temu nawet zdjęcie folii po latach sprawi, że lakier będzie zachowany w idealnym stanie. Na miejscu posiadamy wzorniki ponad 500 zróżnicowanych kolorów, w tym zarówno błyszczących, jak i w macie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi u nas w Studio, gdzie z przyjemnością doradzimy wybór odpowiednich materiałów i zakres prac, ponieważ zdjęcia w Internecie nie zawsze oddają faktyczny kolor. Interesuje Cię zmiana koloru auta? Służymy pomocą – skontaktuj się z nami!

Zmiana koloru foliami wylewanymi

Dlaczego warto wykonać oklejanie samochodu folią barwną?

Zmiana koloru przy użyciu folii to najszybszy sposób na zupełnie nowy wygląd samochodu. Pokrycie całego auta folią to koszt nawet poniżej 5 tysięcy zł. Co ważne, oklejenie auta może mieć wpływ również na jego cenę na rynku wtórnym. Taki zabieg pozwoli bowiem utrzymać oryginalny lakier na nadwoziu w stanie nienaruszonym.

Zmiana koloru auta za pomocą foli to idealna ochrona dla lakieru! Warto pamiętać o tym, że samochody z drugą powłoką lakierniczą (a taka powstałaby po malowaniu), mają z reguły znacznie niższą wartość przy późniejszej odsprzedaży.

Jak wygląda proces zmiany koloru?

Najpierw pojazd jest dokładnie myty w naszej wewnętrznej myjni. Za pomocą specjalnych środków i zabiegów oczyszczamy lakier ze wszystkich zanieczyszczeń. Przed samym procesem klejenia odtłuszczamy lakier, aby przyklejona folia idealnie przywierała do powierzchni karoserii, imitując tym samym fabryczną powłokę lakierniczą.

Folia układana jest za pomocą specjalistycznych narzędzi i uplastyczniana termicznie w razie potrzeby. Po całym procesie pojazd jest wygrzewany do temperatury zapewniającej utrwalenie efektu i pamięci folii. Ostatnim etapem jest odstawienie auta na 24h w celu uzyskania całkowitej adhezji kleju i w razie potrzeby dodatkowe wygrzanie za pomocą promienników UV. W trakcie trwania całego procesu, samochód nie opuszcza nawet na chwilę naszego studio.

Jaka jest trwałość folii i jej rodzaje?

Profesjonalne oklejenie samochodu daje trwały efekt. W swojej pracy stosujemy tylko i wyłącznie folie od wiodących światowych producentów, jak choćby Avery, Arlon, 3M, Oracal czy KPMF. To produkty, które nie tylko zapewniają ciekawy efekt wizualny, ale również są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu, zyskasz pewność, że Twoje auto będzie doskonale wyglądać przez wiele lat. Użyte materiały posiadają wieloletnią gwarancję a na samą aplikację nasze studio również wystawia certyfikat i gwarancję.

U nas okleisz auto folią matową, połyskową, perłową, ale także aluminiową, metaliczną i folią typu carbon, a nawet folią imitującą chrom. Oferujemy także inne rodzaje folii na zamówienie. Zapewniamy także szeroki wybór kolorów folii – ponad 500 barw, wiele z nich to niestandardowe odcienie!

Czy oklejanie nie niszczy oryginalnego lakieru i czy można ją bezpiecznie usunąć?

Folia nie tylko zmienia kolor lakieru, ale również idealnie chroni jego powłokę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, w postaci zarysowań, odprysków czy nawet różnego rodzaju przebarwień. Dzięki zastosowaniu folii, nawet po wielu latach eksploatacji lakier pojazdu będzie wyglądał praktycznie jak nowy! Aplikacja folii oraz jej zdejmowanie nie są w żaden sposób szkodliwe dla powierzchni lakieru.

W każdej chwili można je usunąć z nadwozia samochodu, nie pozostawiając przy tym żadnych szpecących śladów kleju. Wysoka jakość folii oraz sprawdzeni fachowcy sprawią, że po wizycie w Easy Wrap Twoje auto nabierze zupełnie nowego charakteru!

Czy wykonujemy folie dla każdego rodzaju auta?

Niezależnie od tego jakim autem jeździsz, zmienimy jego wygląd specjalnie dla Ciebie. Mieliśmy przyjemność pracować zarówno z autami kompaktowymi, klasy średniej oraz wyższej. Nie ma dla nas znaczenia czy to mały crossover czy duży SUV. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje na stronie – folie zmieniające kolor wykonujemy absolutnie dla każdego rodzaju auta. Realizujemy także oklejanie samochodów ciężarowych, dostawczych czy autobusów. Zrealizowaliśmy również kilka projektów oklejania motocykli i łodzi.

Kolor wybierasz wg własnych preferencji z naszego wzornika ponad 500 barw, my bazując na naszym doświadczeniu możemy doradzić co będzie wyglądać lepiej na samochodzie danej klasy, pod warunkiem, że sprecyzujesz nam swoje oczekiwania. Jedno jest pewne – Twoje auto zmieni się nie do poznania.

Czy realizujemy oklejanie samochodów luksusowych?

Wiemy jak bardzo ważny jest każdy szczegół wyglądu luksusowego auta. Zdecydowaną większość naszych realizacji stanowią właśnie zamówienia związane z oklejaniem samochodów luksusowych i klasy premium. Nie ma dla nas znaczenia czy to luksusowa terenówka, coupe, czy to auto typu supersport. W naszym studio gościły już samochody takich marek, jak Ferrari, Porsche, Lamborghini i Corvette.

Perfekcyjna precyzja wykonania oraz najwyższa jakość stosowanych przez nas materiałów sprawiają, że Twoje auto po wizycie
w EasyWrap zmieni się nie do poznania! Profesjonalnie naklejona folia praktycznie niczym nie różni się od oryginalnej, fabrycznej powłoki lakierniczej samochodu.

Czy każdy element samochodu da się okleić?

Co do zasady, każdy element samochodu, który jest lakierowany, można okleić folią. Folia nie będzie się trzymać na elementach plastikowych jak np. czarne niemalowane zderzaki.

Na życzenie klienta oklejamy także elementy wewnętrzne np. dekory. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli określisz swoje oczekiwania, postaramy się spełnić nawet te najbardziej odjechane. Na cuda trzeba będzie ewentualnie chwilę zaczekać.

Czy pojazd przed oklejeniem wymaga specjalnego przygotowania?

Bezpośrednie przygotowanie do oklejenia zawsze wykonujemy we własnym zakresie. Ważnych jest jednak kilka zasad. Jeśli któryś z elementów auta był niedawno lakierowany, należy odczekać aż lakier przestanie pracować. W zależności od pory roku i pogody może to być od 2 do nawet 4 tygodni. Aby zagwarantować właściwą adhezję kleju należy bezwzględnie usunąć wszelkie powłoki ceramiczne, twarde woski, itp. Z tego względu ważne jest, abyście nam dokładnie i szczerze odpowiedzieli na zadawane pytania.

Ile trwa usługa realizacji usługi oklejania?

Czas realizacji zależny jest od wybranej opcji oklejania. Pomijając etap przygotowania samochodu do oklejenia, realizujemy oklejanie w wariancie podstawowym (oklejanie zewnętrzne) jak również rozszerzonym o oklejanie wnęk karoserii ewentualnie wnęk drzwi. Tym sposobem jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Po aplikacji folii pojazd przez 24h powinien pozostać u nas, tak aby folia w 100% ułożyła się na samochodzie. Dlatego w zależności od wybranego wariantu oklejania, proces może trwać od 3 do 6 dni. W tym czasie samochód pozostaje bezpieczny od dachem naszego studio.

Czy można odliczyć VAT za usługę oklejania auta?

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i wykonujesz czynności opodatkowane VAT, możesz odliczyć podatek od usługi oklejania auta. Zgodnie z polskim prawem podatkowym, przysługuje Ci pełne odliczenie VAT, ponieważ koszt oklejania nie jest wydatkiem związanym z eksploatacją czy użytkowaniem pojazdu firmowego.

zobacz inne usługi

Folie ochronne PPF

dowiedz się więcej →

Reklama na pojazdach

dowiedz się więcej →

Aplikacja elementów ozdobnych

dowiedz się więcej →

Oklejanie motocykli, łodzi i samochodów ciężarowych

dowiedz się więcej →

Powłoki ceramiczne

dowiedz się więcej →

Przyciemnianie szyb i lamp

dowiedz się więcej →