Zmiana koloru folią

Drugie życie auta, dzięki zmianie koloru

Chcesz zmienić coś w wyglądzie swojego auta? Okleimy każdy pojazd niezależnie od tego, czy obecny kolor ci się znudził, chcesz się wyróżnić na ulicy czymś zupełnie wyjątkowym, czy może obecny lakier wymaga po prostu odświeżenia ze względu na upływ czasu. Jeśli potrzebna Ci zmiana koloru auta, folia będzie najlepszym sposobem na danie mu drugiego życia. Zapraszamy do naszej siedziby położonej nieopodal Warszawy. Car wrapping daje praktycznie nieograniczone możliwości modyfikacji samochodów przy zastosowaniu innowacyjnych folii wylewanych. Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o zmianie koloru lub rozważałeś lakierowanie pojazdu, nasze usługi będą dla Ciebie odpowiedzią.

Profesjonalna zmiana koloru auta – odwracalna metoda

Malowanie samochodu przy użyciu farby to kosztowna operacja, która dodatkowo jest nieodwracalna. Dlatego, jeśli uważasz, że zmiana koloru samochodu to konieczność, zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest modyfikacja jego barwy przy użyciu specjalnej folii. Jako profesjonalna firma działająca w branży od dłuższego czasu, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Warto również wspomnieć, że folia pozwala nie tylko na szybkie odświeżenie wyglądu pojazdu, ale chroni również lakier przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zmiana koloru auta może nieść ze sobą także inne korzyści. Co więcej, to operacja nieporównywalnie tańsza niż lakierowanie i w 100% odwracalna.

Warszawa – szeroki wybór folii do zmiany koloru auta

Pracujemy na materiałach najlepszej jakości wiodących producentów 3M, Avery, Arlon, KPMF i Hexis zapewniających wieloletnią gwarancję na użyte materiały. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Jako certyfikowane studio wprapingowe udzielamy również gwarancji na aplikację. Warunkiem dla nas jest zawsze najwyższa jakość. Nie eksperymentujemy na pojazdach klientów. Dzięki temu nawet zdjęcie folii po latach sprawi, że lakier będzie zachowany w idealnym stanie. Na miejscu posiadamy wzorniki ponad 500 zróżnicowanych kolorów, w tym zarówno błyszczących, jak i w macie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi u nas w Studio, gdzie z przyjemnością doradzimy wybór odpowiednich materiałów i zakres prac, ponieważ zdjęcia w Internecie nie zawsze oddają faktyczny kolor.