Zmiana koloru folią

Okleimy każdy pojazd niezależnie od tego, czy obecny kolor ci się znudził, chcesz się wyróżnić na ulicy czymś zupełnie wyjątkowym, czy może obecny lakier wymaga po prostu odświeżenia ze względu na upływ czasu. Car wrapping daje praktycznie nieograniczone możliwości zmiany wyglądu auta przy zastosowaniu innowacyjnych folii wylewanych.

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o zmianie koloru lub rozważałeś lakierowanie pojazdu, nasze usługi będą dla Ciebie odpowiedzią. Zmiana barwy lakieru przy użyciu farby to nie tylko kosztowna operacja, która dodatkowo jest nieodwracalna. Zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest zmiana koloru nadwozia przy użyciu specjalnej folii. Dodatkowym atutem takiego pokrycia jest fakt, że folia nie tylko pozwala na szybkie odświeżenie wyglądu auta, ale również chroni lakier przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to również operacja nieporównywalnie tańsza niż lakierowanie i w 100% odwracalna.

Pracujemy na materiałach najlepszej jakości wiodących producentów 3M, Avery, Arlon, KPMF i Hexis zapewniających wieloletnią gwarancję na użyte materiały. Jako certyfikowane studio wprapingowe udzielamy również gwarancji na aplikację. Warunkiem dla nas jest zawsze najwyższa jakość. Nie eksperymentujemy na pojazdach klientów. Dzięki temu, nawet po latach, po zdjęciu folii lakier zachowany jest w idealnym stanie.

Na miejscu posiadamy wzorniki ponad 500 zróżnicowanych kolorów, w tym zarówno błyszczących, jak i w macie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi u nas w Studio, gdzie z przyjemnością doradzimy wybór odpowiednich materiałów i zakres prac, ponieważ zdjęcia w Internecie nie zawsze oddają faktyczny kolor.