Reklama na pojazdach

Profesjonalne oklejanie reklamowe samochodów w Warszawie

Każda szanująca się marka powinna zadbać o swoją rozpoznawalność. Samochody firmowe (flotowe) od dawna wykorzystywane są, jako nośniki reklamy firmy. Eksperci wskazują, że reklama na samochodzie pozwala uzyskać lepszą ekspozycję marki w przestrzeni społecznej, niż przy pomocy tradycyjnych nośników takich, jak telewizja, radio czy prasa. W ten sposób za niewielkie pieniądze można dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Oferujemy profesjonalne oklejanie reklamowe samochodów w Warszawie. Zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów, jak i ich montażem.

Car wrapping – reklamowe oklejanie samochodów

Reklamowy car wrapping to po prostu oklejanie aut specjalną folią z nadrukowaną reklamą. Można wyróżnić częściowe i pełne oklejanie reklamowe samochodów. W pierwszym przypadku klienci najczęściej decydują się na naklejenie loga lub symbolu firmy na masce, drzwiach czy klapie auta. Może to być także naklejka przechodząca przez całą boczną cześć nadwozia. Jeśli zaś przedsiębiorcy zależy na umieszczeniu większej ilości informacji, to warto wybrać drugą opcję. Przy okazji całościowego oklejenia auta można także zmienić kolor lakieru, klasyczny biały lakier busa na inny, dowolny.

Reklama na samochód – przyciągnij wzrok mieszkańców Warszawy i nie tylko

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy naklejanie materiałów reklamowych na pojedynczych pojazdów i całych flotach. Z uwagi na duże zapotrzebowanie usług transportowych w Warszawie, najkorzystniejsze może okazać się oklejanie taxi. Jesteśmy częścią firmy Easy Solutions, która z sukcesem funkcjonuje od wielu lat jako drukarnia i agencja reklamowa w podwarszawskim Wołominie. Dzięki temu posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i wykonania reklam. Nasi graficy nie tylko przygotują projekt i wizualizację, ale także po ich zatwierdzeniu przez klienta, zajmiemy się bezpośrednio jej realizacją. Jeśli interesuje Cię niestandardowa reklama na samochód i chcesz przyciągać wzrok innych kierowców, a także przechodniów w Warszawie, dobrze trafiłeś! Nasze indywidualne podejście do klientów to klucz do sukcesu.

Reklama na auto – inwestycja, która na siebie pracuje

W zależności od potrzeb i projektu, do umieszczenia reklamy używamy folii barwionych, wycinanych ploterowo lub wykonujemy nadruk oraz laminację na dedykowanych foliach wylewanych. Natomiast w przypadku okien, na foliach OWV, czyli takich, które nie ograniczają widoczności od wewnątrz. Każda stworzona przez nas reklama na auto wyróżnia się wysoką jakością wykonania, a to przekłada się na jej wytrzymałość. Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam realizować zlecenia dla całych flot bez zbędnych opóźnień. Jest to inwestycja, która pracuje na siebie już od momentu opuszczenia naszego studia.