Reklama na pojazdach

Każda szanująca się marka powinna zadbać o swoją rozpoznawalność. Samochody firmowe (flotowe) od dawna wykorzystywane są, jako nośniki reklamy firmy. Eksperci wskazują, że przy pomocy aut oklejonych reklamą, można uzyskać o wiele lepszą ekspozycję marki w przestrzeni społecznej, niż przy pomocy tradycyjnych nośników takich, jak telewizja, radio czy prasa. W ten sposób za niewielkie pieniądze można dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Dodatkowym kosztem jest tutaj tylko wydrukowanie reklamy i naklejenie jej na pojazd.

Reklamowy car wrapping to po prostu oklejanie aut specjalną folią z nadrukowaną reklamą. Można wyróżnić częściowe i pełne oklejanie reklamowe samochodów. W pierwszym przypadku klienci najczęściej decydują się na naklejenie loga lub symbolu firmy na masce, drzwiach czy klapie auta. Może to być także naklejka przechodząca przez całą boczną cześć nadwozia. Jeśli zaś przedsiębiorcy zależy na umieszczeniu większej ilości informacji, to warto wybrać drugą opcję. Przy okazji całościowego oklejenia auta można także zmienić kolor lakieru, klasyczny biały lakier busa można zmienić na dowolny.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów proponujemy oklejanie reklamowe pojedynczych pojazdów i całych flot. Jesteśmy częścią firmy Easy Solutions, która z sukcesem funkcjonuje od wielu lat jako drukarnia i agencja reklamowa w podwarszawskim Wołominie. Dzięki temu, posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i wykonania reklam. Nasi graficy nie tylko przygotują projekt i wizualizację, ale także po ich zatwierdzeniu przez klienta, zajmiemy się bezpośrednio jej realizacją.

W zależności od potrzeb i projektu, do umieszczenia reklamy używamy folii barwionych, wycinanych ploterowo, lub wykonujemy nadruk i laminację na dedykowanych foliach wylewanych, a na okna na foliach OWV, czyli takich, które nie ograniczają widoczności od wewnątrz.

Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam realizować zlecenia dla całych flot bez zbędnych opóźnień.

Jest to inwestycja, która pracuje na siebie już od momentu opuszczenia naszego studia.