Przyciemnianie szyb i lamp

Oferujemy usługę przyciemniania szyb i reflektorów w samochodach wszystkich marek. Dobierając odpowiedni rodzaj folii, możemy dostosować stopień przyciemnienia, dostosowując go do indywidualnych potrzeb klienta.

Przyciemnianie szyb jest stosunkowo tanie, a oprócz niewątpliwych walorów wizualnych, poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy, zabezpiecza auto przed nagrzewaniem i zapobiega blaknięciu tapicerki. Oferowane przez nas folie przyciemniające zatrzymują 99,9% szkodliwego promieniowania, co przekłada się na znaczną poprawę komfortu. Poprawią też bezpieczeństwo, scalając potencjalnie fragmenty szyby w razie jej rozbicia.

Używane przez nas materiały rekomendowane są przez salony samochodowe i posiadają polski atest, który uprawnia do poruszania się po drogach. Nie blakną i nie tracą koloru. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz udzielamy gwarancji na wykonaną usługę a także zaaplikowane materiały.

Pracownicy naszej firmy wykonują także usługi dla salonów samochodowych, w których przyciemniają szyby w fabrycznie nowych modelach.