Oklejanie motocykli, łodzi i samochodów ciężarowych

Niezależnie od tego jakim autem jeździsz, zmienimy jego wygląd specjalnie dla Ciebie. Mieliśmy przyjemność pracować zarówno z autami kompaktowymi, klasy średniej oraz wyższej. Nie ma dla nas znaczenia czy to mały crossover czy duży SUV. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje na stronie – folie zmieniające kolor wykonujemy absolutnie dla każdego rodzaju auta. Realizujemy także oklejanie samochodów ciężarowych, dostawczych czy autobusów. Zrealizowaliśmy również kilka projektów oklejania motocykli i łodzi.

Kolor wybierasz wg własnych preferencji z naszego wzornika ponad 500 barw, my bazując na naszym doświadczeniu możemy doradzić co będzie wyglądać lepiej na samochodzie danej klasy, pod warunkiem, że sprecyzujesz nam swoje oczekiwania. Jedno jest pewne – Twoje auto zmieni się nie do poznania.

Oklejanie witryn sklepów, biur i salonów

Zajmujemy się również profesjonalnym oklejaniem witryn biur, salonów i sklepów umożliwiając umieszczenie na nich reklamy bądź po prostu zapewnienie prywatności.

Jako część firmy Easy Solutions, która z sukcesem funkcjonuje od wielu lat jako drukarnia i agencja reklamowa w podwarszawskim Wołominie, posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i kompleksowego wykonania reklam. Nasi graficy nie tylko przygotują projekt i wizualizację, ale także po ich zatwierdzeniu przez klienta, zajmiemy się bezpośrednio jej realizacją.

W zależności od potrzeb i projektu, do umieszczenia reklamy używamy folii barwionych, wycinanych ploterowo, lub wykonujemy nadruk i laminację na dedykowanych foliach wylewanych, a na okna na foliach OWV, czyli takich, które nie ograniczają widoczności od wewnątrz.