Bezbarwne folie ochronne PPF

Bezbarwne folie ochronne PPF – aplikacja w Warszawie

Jeśli ochrona lakieru i elementów samochodu jest dla ciebie najważniejszą kwestią, proponujemy dodatkowe zabezpieczenie samochodu. Najlepszym wyborem są bezbarwne poliuretanowe folie ochronne PPF, których aplikacją zajmujemy się w Warszawie. Ta innowacyjna technologia pozwala na ochronę elementów twojego auta, najczęściej ulegających drobnym uszkodzeniom i narażonych na działanie soków drzew czy promieniowanie słoneczne. Folia ochronna dzięki swojej unikalnej budowie, działa jak bariera osłaniająca twój samochód, a wtedy kamienie i drobne otarcia przestają być problemem. Co więcej, absorbuje siłę uderzenia, rozkładając ją na swojej powierzchni, przez co chroni lakier także przed odpryskami.

Wysokiej jakości folia samogojąca

Najwyższa przejrzystość folii w połączeniu z właściwą techniką aplikacji zapewnia dyskretną ochronę. Folia PPF jest praktycznie niewidoczna podczas codziennego użytkowania. Do pracy wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały uznanych producentów, posiadające zdolność samogojenia. Oklejanie folią PPF, która po zarysowaniu ulega samodegradacji pod wpływem temperatury, cieszy się dużą popularnością w Warszawie i wielu innych miastach. Podczas wizyty w naszym Studio możemy to zademonstrować. Oprócz tego doradzimy, jakie folie ochronne na samochód będą najlepsze.

Pomoc w doborze optymalnych rozwiązań oklejania folią w Warszawie

Folia PPF jest droższa od folii wylewanej i nie zawsze musi wylądować na każdym elemencie karoserii. Dlatego, zanim wspólnie zdecydujemy o zakresie oklejenia, musimy poznać sposób jego użytkowania. W oparciu o to, staramy się zaproponować optymalną opcję, szanując przy tym założenia budżetowe klienta. Czasami wystarczy jeśli folie ochronne zostaną zaaplikowane na słupki i zderzak, zderzak i błotniki, lub tzw. full front – słupki, zderzak, lampy i błonniki, żeby wystarczająco zabezpieczyć pojazd przed większością ryzyk uszkodzenia.

Dodatkowa ochrona samochodów prywatnych i służbowych

Jeżeli posiadasz flotę samochodów i korzystasz z usług leasingu operacyjnego bądź wynajmu długoterminowego pojazdów, możemy wspólnie z Tobą przeanalizować najczęściej spotykane uszkodzenia pojazdów i zaproponować ochronę, która odpowie na większość ryzyk i jednocześnie zmniejszy współczynnik TCO (total cost of ownership) poprzez redukcję kosztów przy zwrocie pojazdów. Dzięki naszemu doświadczeniu zaproponujemy tylko takie rozwiązania, które są efektywne kosztowo.

Dla naszych najbardziej wymagających klientów, w szczególności dla posiadaczy samochodów premium, oferujemy zabezpieczenie pojazdu w pełnym zakresie oklejając każdy element folią PPF najwyższej klasy. Posiadamy doświadczenie w pracy z markami Porsche, Ferrari, Lamborghini, Corvette.