Bezbarwne folie ochronne PPF

Jeśli ochrona lakieru i elementów samochodu jest dla ciebie najważniejszą kwestią, proponujemy zabezpieczenie samochodu bezbarwną folią poliuretanową PPF z funkcją samogojenia. Ta innowacyjna technologia pozwala na ochronę elementów twojego auta, które najczęściej ulegają drobnym uszkodzeniom i są narażone na działanie soków drzew czy promieniowania słonecznego. Folia dzięki swojej unikalnej budowie działa jak bariera chroniąca twój samochód przed kamieniami i drobnymi otarciami oraz absorbuje siłę uderzenia rozkładając ją na swojej powierzchni, przez co chroni lakier także przed odpryskami.

Najwyższa przejrzystość folii w połączeniu z właściwą techniką aplikacji zapewnia dyskretną ochronę – folia pozostaje praktycznie niewidoczna podczas codziennego użytkowania. Wysokiej jakości folie uznanych producentów posiadają zdolność samogojenia – zarysowania na folii ulegają samodegradacji pod wpływem temperatury – co z przyjemnością zademonstrujemy podczas wizyty w naszym Studio, gdzie doradzimy wybór optymalnych rozwiązań.

Folia PPF jest droższa od folii wylewanej i nie zawsze musi wylądować na każdym elemencie karoserii. Dlatego zanim wspólnie zdecydujemy o zakresie oklejenia, musimy poznać sposób jego użytkowania. W oparciu o to, staramy się zaproponować optymalną opcję, szanując przy tym założenia budżetowe klienta. Czasami wystarczy okleić słupki i zderzak, zderzak i błotniki, lub tzw. full front – słupki, zderzak, lampy i błonniki, żeby wystarczająco zabezpieczyć pojazd przed większością ryzyk uszkodzenia.

Jeżeli posiadasz flotę samochodów i korzystasz z usług leasingu operacyjnego bądź wynajmu długoterminowego pojazdów, możemy wspólnie z Tobą przeanalizować najczęściej spotykane uszkodzenia pojazdów i zaproponować ochronę, która odpowie na większość ryzyk i jednocześnie zmniejszy współczynnik TCO (total cost of ownership) poprzez redukcję kosztów przy zwrocie pojazdów. Dzięki naszemu doświadczeniu zaproponujemy tylko takie rozwiązania, które są efektywne kosztowo.

Dla naszych najbardziej wymagających klientów, w szczególności dla posiadaczy samochodów premium, oferujemy zabezpieczenie pojazdu w pełnym zakresie oklejając każdy element folią PPF najwyższej klasy. Posiadamy doświadczenie w pracy z markami Porsche, Ferrari, Lamborghini, Corvette.