Skip to main content

Pruszków

Zmień wygląd, nie samochód – Pruszków

Wielu przedsiębiorców chce, aby pojazdy służbowe nawiązywały do ich działalności, np. kolorystycznie. Car wrapping to świetny sposób na osiągnięcie tego celu. Oferujemy profesjonalne doradztwo i fachowość m.in. klientom z Pruszkowa. Oklejanie reklamowe samochodów zyskuje na popularności z uwagi na swoją wysoką efektywność. Oprócz logo można umieścić na drzwiach, masce czy bagażniku także swoją ofertę lub krótki slogan. Oklejanie pojazdów danymi przedsiębiorstwa może pomóc w zwiększeniu rozpoznawalności marki, a tym samym zachęceniu większej liczby potencjalnych klientów.

Ochrona i styl w jednym, dzięki folii PPF – Pruszków

Mamy szeroką ofertę usług, którą kierujemy do mieszkańców Pruszkowa. Zajmujemy się m.in. oklejaniem samochodów folią ochronną. Dzięki temu karoseria pojazdów jest dodatkowo zabezpieczona przed drobnymi uszkodzeniami, zarysowaniami czy odpryskiwaniem lakieru. Oklejanie folią PPF sprawdza się także w przypadku przeciwdziałania negatywnemu wpływowi czynników atmosferycznych. Warto zainwestować w takie rozwiązanie i cieszyć się nienagannym wyglądem swojego auta latami.

Twoja prywatność naszą troską – oklejanie szyb w Pruszkowie

W naszej ofercie można znaleźć także inne usługi, mianowicie oklejanie szyb samochodowych, które doceniają nie tylko właściciele aut tuningowanych. Specjalna folia zapewnia większą prywatność w pojeździe, co gwarantuje komfort pasażerom oraz bezpieczeństwo rzeczom pozostawionym wewnątrz. Intensywność przyciemnienia zależy od indywidualnych preferencji. Podobnie jest w przypadku zdecydowania się na oklejanie lamp. Mieszkańcom Pruszkowa wykonujemy takie świadczenia na różnych typach pojazdów. Niezależnie od tego czy interesuje Państwa oklejanie motocykli, samochodów osobowych, busów, czy ciężarówek służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu.