Skip to main content

Mińsk Mazowiecki

Oklejanie samochodów folią ochronną – Mińsk Mazowiecki i okolice

Zniszczona karoseria znacząco obniża wartość samochodu. To negatywna wiadomość dla właścicieli pojazdów mających w przyszłości zamiar je sprzedać. Jako profesjonalna firma zajmująca się oklejaniem pojazdów w Mińsku Mazowieckim możemy temu zaradzić. W jaki sposób? Otóż nakładana przez nas folia ochronna na samochód wyróżnia się dużą wytrzymałością, dzięki czemu zabezpiecza lakier przed drobnymi uszkodzeniami czy zarysowaniami. Chroni także przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych czy naturalnie występujących substancji chemicznych – sól, ptasie odchody itd. Oklejanie folią PPF jest całkowicie bezpieczne i w przeciwieństwie do tradycyjnego malowania w 100% odwracalne. Oprócz tego to także tańsza alternatywa.

Szeroki zakres świadczonych usług w Mińsku Mazowieckim

Oczywiście oklejanie folią samochodu to niejedyna usługa, którą świadczymy na terenie Mińska Mazowieckiego. Zajmujemy się także projektowaniem i realizacją reklam umieszczanych na autach. Car wrapping to nie tylko zmiany estetyczne, ale też skuteczny marketing. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, dlatego wszystkie zlecenia są należycie i starannie wykonane. Dla osób chcących odzyskać głębie koloru swojego auta, a dodatkowo je zabezpieczyć, polecamy powłokę ceramiczną na lakier. Przy odpowiedniej pielęgnacji może utrzymać się nawet do 10 lat.
Wielu naszych klientów chce, aby ich auta wyglądały wyjątkowo, dlatego w ofercie znajdują się także dodatkowe usługi. Oklejanie szyb samochodowych to jedna z nich. Ma ono wiele zalet zarówno praktycznych, jak i estetycznych. Podobnie jest w przypadku oklejania lamp, niemniej jednak to opcja wybierana najczęściej do aut tuningowanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.