Bentley Continental – zmiana koloru na Black Chrome!

Bentley Continental - zmiana koloru na Black Chrome!

Oto jedna z naszych ostatnich realizacji – lecz jeszcze niekompletna!
Naprawa blacharska, zmiana koloru auta i wiele, wiele innych…
Bentley Continental GT – jedno z najbardziej luksusowych coupe na świecie, a zarazem ogromne wyzwanie. Stan, w którym auto do nas trafiło pozostawiał do życzenia bardzo wiele – zwłaszcza, że to Bentley! On musi prezentować się w każdym miejscu i o każdej porze niczym członek rodziny królewskiej!
We wnętrzu – najlepszej jakości materiały – drewno orzechowca, zegarek marki Breitling, wszechobecna skóra, dodatki wykonane ze stopów aluminium. Ponadto – wyjątkowe serce – 6-litrowy, podwójnie doładowany motor W12 o mocy 560 KM i 650 NM.
No i przy tym wszystkim – nadwozie w fatalnej kondycji…
Prace zaczęliśmy od napraw blacharskich i pomalowania auta podkładem – celem naprawienia wszystkich szkód. Było to również koniecznym etapem do przygotowania auta do oklejania.
Zmiana koloru auta z białego na całkowitą czerń…
Wnęki, dach i wszelkie czarne elementy to folia z czarnym połyskiem, która podkreśliła agresywny, sportowych charakter tego auta. Przyciemniliśmy również szyby oraz tylne lampy.
Cała reszta auta to folia black chrome, która dodała Bentleyowi należytej klasy i elegancji. Musimy zaznaczyć, że folia z chromem to temat bardzo rzadki. Mamy wrażenie, że wykorzystuje się go rzadziej niż przy 0,1% wszystkich realizacji. Dlaczego? Przede wszystkim temat bardzo trudny, którego nie każdy chce się podjąć. Dodatkowo folia chrom jest stosunkowo drogą folią.
Auto na chwilę opuściło nasz warsztat, lecz już niebawem wraca na położenie powłoki ceramicznej!

Już nie możemy się doczekać!